Diş Temizletme Fiyatları


Diş Taşı ve Diş Tartarı Temizleme Nedir?

Diş Bakımınızı ne kadar yapsanız yinede dişlerde renklenme veya diş plağı birikimi ya da diş taşı oluşumu olabilir. Bu ağız sağlığını bozan etkenler diş doktoru tarafından temizlenmesi gerekmektedir.Diş ve diş eti hastalıklarına genel olarak plak denilen bir bakteri neden olmaktadır. Eğer bu plaklar temizlenmezse , bu bakteriler diş taşlarına dönüşür. Biriken diş taşları ve plaklar diş sağlığının bozulmasına ve dişin çekilmesine neden olabilmektedir. Diş temizliği dişeti hastalıkları ile mücadelenin temelini oluşturmaktadır. Çünkü diş eti hastalıklarıyla mücadele için dişlerde oluşan plakların , tartarların ve  bakterilerin temizlenmesi gereklidir. Ultrasonik cihazlarla veya uygun el aletleriyle yapılan müdaheleler sonucunda bu zararlı bakteriler yani plaklar ortadan kaldırılmaktadır.

Renklenmiş dişleriniz temizlendikten sonra gerçek rengine kavuşacaksınız. Şayet dişlerinizin rengini koyu buluyorsanız diş beyazlaştırma işlemini temizlikten sonra yaptırmanız mümkündür. Diş sağlığı merkezimizdeki diş beyazlatma ücretleri daima indirimli ve kampanyalı olmaktadır.Diş beyazlama fiyatları bilmeyen pek çok kişi bu yöntemin pahalı olabileceğini düşünerek diş beyazlatma yöntemlerini uygulamaz. Ancak diş beyazlatma fiyatları sanıldığı kadar pahalı uygulamalar değildir.

İstanbul’ un en ucuz diş temizletme ücretleri ile ilgili kampanyalarından faydalanmak için ayrıca ssk bağkur ve kamu çalışanlarına %25 gibi indirimlerimiz mevcuttur. Taksitle diş temizleme işlemlerimiz mevcuttur.

15 Mayıs 2012 Saat : 5:24

“Diş Temizletme Fiyatları” için 18 Yorum

 1. seda diyor ki:

  merhaba acaba diş temizletme ücreti ne kadar ve hangi çeşit diş temizleme işlemi yapıyorsunuz teşekkürler.

 2. zehra zeren diyor ki:

  merhaba ben dişlerimi beyazlatmak istiyorum.hergün 4 defa düzenli fırçaladığım halde ön tarafta 4 tane alt dişimde kök kısmında bi koyu sararma var acaba hem komple beyazlatma hemde o dört dişimdeki sarartılar yok edilebilirmi ? ücreti ne kadara mal olur?teşekkür ederim..

 3. Filiz Yıldız diyor ki:

  Merhaba. Diş beyazlatma işleminin fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Hem lazerli, hem de klinikte kimyasal maddeyle olan işlemlerin fiyatlarını bildirirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar.

 4. ahmet tekil diyor ki:

  diş beyazlatma ücretleri ne kadardır?
  tek seanstada yapılabiliyor mu?
  ortalama kaç seans yapılıyor bu işlem ..

 5. Mesut Yılmaz diyor ki:

  Selam.Diş Temizleme yaptırmak istiyorum ama Adres:

 6. Hakan Celebi diyor ki:

  Merhabalar ben lazerli dis beyazlatma ve dolgu fiyatlariniz hakkinda bilgi almak istiyordum. Vereceginiz bilgiye göre randevu alip dislerime dolgu ve lazerli beyazlatma uygulatmak istiyorum. Cevabiniz icin simdiden tesekkür ederim. Iyi calismalar…

 7. bilge duvan diyor ki:

  merhabalar,ben diş beyazlatma fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum.500-600 civarında olduğunu duymuştum fakt pahalı bir işlem yni tekrarlanacagını düşünürsek bu işlem için taksit seçeneğinizvarmı nedir fiyatı?taksit ne oluyor?ama evde ypılan bakım beyazlatma işlemini istemiyorum.sean olark nedr tek seansta olabılen brsey degılmı bu.bilgilendirirsenizsevinirim.teşekkürler

 8. bilge duvan diyor ki:

  birde ben gülümseme estetiği ile bilgi alabilirmiyim.bu işlem beyazlatmayı kapsıyormu..ücreti seansı…nekadrda etki alırım?bu işlme için ücret ve taksit secenegım vrmıdır?

 9. Osman Tamburacı diyor ki:

  merhaba dişlerimi beyazlatmak istiyorum. ofis bleaching ve home bleaching sistemlerinin fiyatları nelerdir ve ofis ve home arasında beyazlık farkı olur mu ve bu işlemler sırasında çay kahve içersem ne olabilir ? peşin ödeme de bir indirim oluyor mu ? mail adresime bilgileri atarsanız sevinirim iyi çalışmalar.

 10. ben yeliz aksu diyor ki:

  benim sorum ben türkiyde dislerimi beyazlatcam fiyatlar nekadar tsk ederim

 11. BARIŞ KERİMOĞLU diyor ki:

  hocam hem diş temizletmek hemde hemde beyazlatmak istiyorum . bunların saglık bakımından herhangi bir zararı olur mu ;? bide fiyatlar ve adres hakkında bilgi verirseniz memnun olurum. iyi çalışmalar.

 12. ONUR BAŞHAN diyor ki:

  merhaba diş temizletme fiyatı nedir?

 13. Gözde Bayram diyor ki:

  Diş beyazlatma ücretleri hakkında bilgi almak istiyorum.

 14. Gülşen diyor ki:

  Merhaba,
  Alt çenemde bulunan ön dişlerimden ikisinde diş taşları oluştu ,bunları sanırım törpülemek gerekicek,daha önceki doktorum öyle söylemişti,hem bunu yaptırmayı hemde dişlerimi temizletmeyi istiyorum,ama fiyatlar hakkında hiç bilgim yok.Tahmini bir ücret söyler misiniz?
  Teşekkürler.

 15. Merve Çelik diyor ki:

  İyi Günler Ben Dişlerimi Temizletmek İstiyorumda Ücreti Ne Kadardır acaba

 16. Sitenizde bazı konulardan faydalandım. Çok teşekkürler.

 17. SULTAN ŞAHİN diyor ki:

  diş beyazlatma ve diş temizletme ücretleri hakkında bilgi almak istıorum kredı kartı geçerlimi taksıt yapılıyomu vb .. acil bilgi verırsenız sevınırım teşekkürler

Diş Temizletme Fiyatları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Facebook

Arşivler